Bezpieczeństwo IT

Zdalny pulpit TSPlus

 

Tsplus pozwala na przejęcie kontroli nad komputerem zdalnym lub maszyną wirtualną poprzez połączenie sieciowe i korzystanie z zasobów systemowych.


TSplus oferuje wiele sesji logowania na dystans, uniwersalną drukarkę, bezproblemową aplikację zdalnego polaczenia, kontrolę aplikacji, bezpieczny RDP, równoważenie obciążenia serwerów – (Load balancing), bramę TSplus, wsparcie dla urządzeń iPad i Android (bez potrzeby pobierania innych aplikacji).


Oprogramowanie TSplus nie wymaga wdrażania i współpracy z innymi systemami jak:
TSE (RDS) / Citrix / II Parallels lub innych rozwiązań programowych.


TSplus to najbardziej ekonomiczna i łatwa w użyciu opcja oprogramowania do zdalnego polaczenia, ‘’OUT OF THE BOX’’ (po wyjęciu z pudełka) jest bardzo dobra alternatywa dla:


- Windows Terminal Server (TSE),

- Remote Desktop Service (RDS)

- Citrix 

- II Parallels.


Oprogramowanie Tsplus jest kompatybilne z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 PRO, SBS, Windows Server 2003/2008/2012/2016


Zalety:
• Zdalny dostęp do zasobów systemowych
Podłącz się bezpiecznie do komputera firmowego i korzystaj z aplikacji, plików i wydruków, nawet gdy jesteś poza miejscem zatrudnienia.
• Web przeglądarka
Używając TSplus, możesz natychmiast aktywować polaczenie przez Web-interface do dowolnej aplikacji komputerowej i uruchamiać starsze aplikacje w dowolnej przeglądarce internetowej.
• Połącz się z dowolnego urządzenia
TSplus zapewnia zdalny dostęp do aplikacji z dowolnych urządzeń, komputerów, tabletów i telefonów komórkowych.
• Prosty w zarządzaniu
TSplus jest łatwy w zarządzaniu i działa po wyjęciu z pudełka (‘’OUT OF THE BOX’’).
Zespół TSplus wkłada dużo wysiłku, aby uprościć całą kompleksowość rozwiązania zdalnego dostępu.
• Prosty w użyciu
TSplus jest przejrzysty dla użytkowników: dając im dostęp do aplikacji, które już znają, generując oszczędności czasu i kosztów szkoleń.
• Skalowalne
Używając TSplus Gateway i Load Balancing (równoważenie obciążenia serwerów), zapewnia zdalny dostępu wszystkim użytkownikom w firmach zatrudniających wielu pracowników.
• TSplus-Edition
Pobierz w pełni funkcjonalną wersję TSplus Edition dla 5 użytkowników 15 dni! Nowa wersja TSplus to potężna wersja z szeroką gamą nowych funkcji, nowych interfejsów użytkownika i ulepszeń zwiększających wydajność.

 

 


KONTAKT

 

Tel.: +48 61 894 29 81
e-mail: dh@silpol.pl