Bezpieczeństwo IT

Macierze Qnap

Dzięki zastosowaniu najwyższej technologii firma QNAP postawiła produkować dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych dla użytkowników domowych, średnich firm i wielkich przedsiębiorstw.

Dzięki dużej różnorodności produktowej, każdy użytkownik jest w stanie dobrać odpowiednie urządzenie dla swoich potrzeb. Serwer NAS jest sprzętem umożliwiającym przechowywanie, dostęp i udostępnianie danych w bezpieczny sposób. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych połączeń, technologi RAID, systemów do backupu danych i pełnego szyfrowania danych dyski sieciowe QNAP zabezpieczają dane w domu i firmie prowadząc do zminimalizowania szansy utraty danych.

Według statystyk co najmniej 25 procent użytkowników komputerów na całym świecie doświadcza każdego roku utraty danych dzięki czemu dostrzegamy potrzebę tworzenia kopii zapasowej.

Dzięki nowoczesnej technologi – dyski sieciowe QNAP umożliwiają nie tylko archiwizowanie i udostępnianie danych. QNAP to także sprzęt do odtwarzania/transkodowania multimediów (nawet w rozdzielczości 4k), tworzenia albumów zdjęć i wideo, wirtualizacji(dzięki której zainstalujemy system Windows i Linux na swoim dysku sieciowym) i wielu innych biznesowych jak i multimedialnych funkcji.

Przedstawimy Państwu kilka ciekawych funkcji i zastosowań QNAP :

  • UDOSTĘPNIANIE DANYCH - Udostępniaj dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki za pomocą jednego kliknięcia
  • KOPIA ZAPASOWA - Dzięki QNAP możesz stworzyć kopię zapasową każdego katalogu znajdującego się na Twoim komputerze
  • WIRTUALIZACJA - Zainstaluj systemy Windows i Linux na swoim serwerze i korzystaj z nich z każdego miejsca na świecie
  • POBIERANIE PLIKÓW - Dzięki serwerowi QNAP możesz swobodnie pobierać pliki z internetu poprzez FTP/Torrent/HTTP
  • TRANSKODOWANIE MULTIMEDIÓW - Dzięki dyskom sieciowym QNAP możesz odtwarzać swoje filmy, muzykę, zdjęcia przez sieć bezpośrednio z telewizora czy konsoli
  • SERWER VPN - Stwórz swój własny serwer VPN i ciesz się własną dedykowaną wirtualną siecią