Bezpieczeństwo IT

Oprogramowanie antywirusowe

W naszej ofercie znadziecie Państwa dwa oprogramowania antywirusowe:

 


 

Bitdefender to chwilę obecną prawdopodobnie najlepiej wypadające w niezależnych testach oprogramowanie antywirusowe zarówno pod względem funkcjonalnym jak i skuteczności.
Na potwierdzenie moich słów wysyłam poniżej linki do testów przeprowadzonych przez dwie najbardziej rozpoznawalne organizacje w Europie tj. AV-Test i AV-Comparatives, gdzie można zweryfikować jakość oprogramowania Bitdefender w odniesieniu do najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie.
Dodatkowo podsyłam również opisy produktów wraz z linkami do bardziej szczegółowych informacji związanych z konkretnymi wersjami programów.

Niezależne testy:
AV-Test:

www.av-test.org/en/compare-manufacturer-results/

AV-Comparatives:
www.av-comparatives.org/detection-test/
www.av-comparatives.org/dynamic-tests/


DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA (PRODUKTY)

Bitdefender GravityZone Business Security
Ochrona stacji roboczych, serwerów, zarządzania z tej samej konsoli
Opis: bitdefender.pl/dla-biznesu/gravityzone/gz-business-security
Karta produktu: bitdefender.pl/ulotki/biznes/GravityZone_Business_Security.pdf

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security
Ochrona stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych z zabezpieczeniem skrzynek pocztowych Exchange która jest zarządzania z tej samej konsoli
Opis: bitdefender.pl/dla-biznesu/gravityzone/gz-advanced-business-security
Karta produktu: bitdefender.pl/ulotki/biznes/GravityZone_Advanced_Business_Security.pdf

 

Wypróbuj oprogramowanie Bitdefender za darmo bitdefender.pl/biznes/uzyteczne-linki/testuj

 


 

 

GDATA BUSINESS- oprogramowanie antywirusowe z perfekcyjną obchroną dla Biznesu.

Od prawie 30 lat firma GDATA wprowadza na rynek coraz skuteczniejsze produkty do walki z cyfrowymi zagrożeniami. Od jej powstania w 1985 roku firma przeszła długą drogę, od małej firmy założonej przez dwóch przyjaciół ze studiów do lidera branży AV, obecnego w ponad 90 krajach świata.
Podczas tej długiej drogi nigdy firma nie zapomniała dla kogo pracuje  i kto jest w tym wszystkim najważniejszy – to oczywiście końcowi użytkownicy. Dlatego przed produktami G DATA BUSINESS stoi tylko jedno zadanie - zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa jego nabywcom bez zbędnych komplikacji.

 

Wyróżnikiem rozwiązania jest wiekokrotnie nagradzana intuicyjna i znakomicie zaprojektowana konsola z nieskomplikowanym modułem raportowania dla administratorów. Kombinacja ta sprawdza się w sieciach od
10 do 10 000 klientów. Rozwiązania GDATA skutecznie chronią firmową infrastrukturę IT przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów jej utrzymania i administracji.

 

G DATA BUSINESS pozwala znacząco zmniejszyć koszty administracji w chronionej firmie. Wszystkie opcje zarządzania administrator odnajdzie w jednym interfejsie użytkownika. To oszczędność czasu i pieniędzy.
Osoby zarządzające infrastrukturą IT w dużych korporacjach mają możliwość ciągłego podglądu statusu chronionej sieci. Pomaga w tym intuicyjne okno do przeglądu wszelkich istotnych informacji wraz z podpowiedziami kontekstowymi.

Bardzo istotna w tym rozwiązaniu jest prostota instalacji zarówno klientów jak i konsoli  zarządzającej. Intuicyjny kreator instalacji pozwala na szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie wdrożenia nawet niedoświadczonym administratorom. Dzięki przejrzystemu interfejsowi w konsoli zarządzającej, instalacja strażnika na końcówkach w heterogonicznej sieci firmowej również nie przysparza jakichkolwiek problemów.

W sprawie pytań proszę o kontakt z Działem Handlowym

 

Wypróbuj rozwiązanie GDATA bez instalacji na www.gdata.pl/go/liveviewtel. 61/8942981
e-mail dh@silpol.pl