Bezpieczeństwo IT

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne (sieć strukturalna)

To jedna z najważniejszych instalacji nowoczesnego budownictwa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy rozplanować w przejrzysty sposób sieci transmisji danych, głosu i obrazu przy zastosowaniu tego samego rozwiązania. Instalując system okablowania strukturalnego (sieci strukturalnej) zyskujemy uniwersalność, łatwość dostosowania do zmieniających się potrzeb użytkownika jak i funkcji pomieszczeń. Dzięki okablowaniu strukturalnemu, do jednego gniazdka możemy podłączyć wiele urządzeń przełączając jedynie kable w szafie teleinformatycznej, poczynając od telefonów po gniazdo sieci komputerowej. Dzięki uniwersalności sieci strukturalnej zdecydowanie skraca się czas wdrożenia systemu telekomunikacyjnego, ponieważ na etapie budowy sieci strukturalnej nie musimy znać urządzeń końcowych, które będą korzystały z łącza telekomunikacyjnego.

 

Okablowanie strukturalne zapewnia:

 

 

 

  • przesyłanie sygnału dźwięku i obrazu;
  • podłączenie telefonów;

  • łączenie komputerów w sieć lokalną oraz po zastosowaniu routera podłączenie ich do internetu

    

 • Wykonywane przez nas instalacje oparte są na komponentach najwyższej jakości, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie instalacji sprawnego działania przez długi okres czasu. Korzystamy ze sprawdzonych marek producentów kabli, przewodów oraz gniazd i paneli jak chociażby: Reichle & De-Massari, Molex, Legrand.

   

  Projektowanie i budowa sieci komputerowych

  Projektujemy oraz instalujemy profesjonalne sieci komputerowe. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości produktów możemy zagwarantować sprawność działania każdej zbudowanej przez nas sieci.

 •  

   

  W sprawie pytań proszę o kontakt z Działem Handlowym

  tel. 61/8942981
  e-mail dh@silpol.pl