Bezpieczeństwo IT

O firmie

Historia Silpol sięga korzeniami początku lat 90. Momentem przełomowym w istnieniu firmy jest rok 2008 roku gdy nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przeniesienie do nowowybudowanej siedziby w Dąbrowie k/Poznania.

Naszym celem jest zastosowanie najnowszych technologii informatycznych do wspomagania procesów biznesowych w firmach i instytucjach państwowych oraz dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi informatycznej. Od początku istnienia firmy bardzo ważną częścią naszej działalności jest bezpieczeństwo informatyczne. Staramy się promować najnowsze rozwiązania, technologie oraz trendy w tych obszarach.

Oprócz tego oferujemy stałą opiekę informatyczną, mającą za zadanie odciążyć firmy od codziennych zmagań z ich infrastrukturą informatyczną (outsourcing IT).

Ponadto zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań IT najwyższej klasy oraz naprawą sprzętu komputerowego. Nasze kwalifikacje oraz doświadczenie daje gwarancję, że każdy element infrastruktury informatycznej, będący pod naszą opieką, będzie pracował sprawnie i bezawaryjnie. 


Jakość dostarczanych przez nas usług jest dla nas bardzo ważna, dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2008.

  


Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr: 0000312590, REGON 639583923
NIP: 777-23-67-371, kapitał zakładowy: 700.000,00 zł