Bezpieczeństwo IT

Usługi biura rachunkowego

Usługi biura rachunkowego to idealne rozwiązanie, aby zapewnić sobie profesjonalną obsługę i doradztwo, które pomogą w rozwoju Państwa firmy oraz w kontrolowaniu jej sytuacji finansowej. Oferujemy pomoc, która umożliwi Państwu skupienie uwagi na prowadzeniu buzinessu, bowiem sprawy finansowe, podatkowe i księgowość pozostawiacie Państwo profesjonalistom.

Powierzając nam swoje sprawy, możecie mieć pewność, że wykonamy je w sposób staranny i rzetelny, zachowując jednocześnie pełną poufność przekazywanych informacji oraz miłą obsługę. Zawsze dokładnie poznajemy Państwa oczekiwania, a następnie je realizujemy. Wychodząc na przeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie obsługi księgowej, kadrowo – płacowej oraz podatkowej.

Korzystając z naszych usług możecie Państwo dostosować zakres pomocy do własnych potrzeb, w różnym czasie i na różnym etapie rozwoju firmy, mając pełny wpływ na wysokość kosztów obsługi firmy.

Zakres obsługi:
• Pełna księgowość, ryczałty, KPIR,
• pełna obsługa PFRON oraz pomoc jeszcze przed zatrudnieniem pracownika,
• CIT, VAT,
• ZUS – obsługa kadrowo płacowa oraz kontakty z ZUS.

Zapraszamy do kontaktu. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, poprosimy o wypełnienie formularza. Zebrane informacje pozwolą określić warunki współpracy.

Zapewniamy obsługę, zarówno w języku polskim jak i angielskim.