Bezpieczeństwo IT
Strona: 2 z 18

 

Konferencja - w obliczu aktualnych zagrożeń IT

W dniu 11-go kwietnia 2017r. w siedzibie Silpol Sp. z o.o., ul. Rolna 16, 62-070 Dąbrowa k/Poznania odbyła się konferencja organizowana wspólnie z Cisco Systems Poland Sp. z o.o. oraz RRC Poland Sp. z o.o. zatytułowana: „W obliczu aktualnych zagrożeń IT. Jak się bronić z pomocą Cisco Security„. Uczestnicy zostali zapoznani ze współczesnymi zagrożeniami bezpieczeństwa IT oraz sposobami ochrony przed atakami na infrastrukturę teleinformatyczną. Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za uczestnictwo oraz aktywny udział w dyskusjach. Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia organizowane wspólnie z naszymi partnerami technologicznymi.

dodano: 14.04.2017


 

Kolejny rok wspólnie z G DATA Software

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż z początkiem marca 2017 roku przedłużyliśmy Partnerstwo z G DATA Software. Jednocześnie chcielibyśmy poinformowac, że jeden z naszych najlepszych informatyków ukończył specjalistyczne i wymagające szkolenia certyfikacyjne G DATA na poziomie Sales Associate oraz Sales Professional.

 

dodano: 14.03.2017


 

Szkolenie na temat bezpieczeństwa w sieciach IP

W dniu 1 marca 2017 nasi pracownicy brali udział w szkoleniu w zakresie "Analizy i zarządzania ruchem w sieciach IP/Usługi, aplikacje, zdarzenia". Szkolenie zorganizowała firma Bakotech Sp. z o. o. nasz partner biznesowy. Całą inicjatywę wsparła firma Watchguard (potentant na rynku UTM) oraz AlienVault (dostawca rozwiązań SIEM). Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym interesującym wydarzeniu.

 

dodano: 02.03.2017


 

Partnerstwo Qnap

W styczniu nasza firma wzięła udział w certyfikowanym szkoleniu QNAP i uzyskała certyfikat Autoryzowanego Partnera QNAP.

QNAP Certified Partner to certyfikat dla partnerów firmy QNAP wydawany przez producenta i zaświadczający o zaawansowanej znajomości urządzeń.

dodano: 06.02.2017


 

Spotkanie wigilijne 2016

Dnia 17.12.2016 zostało zorganizowane spotkanie wigilijno-noworoczne. W miłej atmosferze wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia. Po uroczystej kolacji rozmawialiśmy o dotychczasowej współpracy i nowych wyzwaniach biznesowych, jakie czekają firmę w 2017 roku.

 

dodano: 02.01.2017