Bezpieczeństwo IT
Strona: 2 z 19

 

Ochrona przed Ransomware WannaCry

Atak ransomware WannaCry odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie.

Ponad 200 tys. komputerów zaatakowanych w 150 krajach robi wrażenie.

Ciężko oszacować jak wielkie koszty spowodował ten atak, zarówno w postaci okupu, jaki trzeba zapłacić za odzyskanie danych, jak i z powodu przerw w funkcjonowaniu zainfekowanych podmiotów.

Specjaliści i analitycy przewidują, że to nie koniec. Kolejne odmiany oprogramowania będą atakować użytkowników, którzy nie zdążą się przygotować. Krytyczne będą najbliższe tygodnie, gdy pomimo szerokiego nagłośnienia problemu nadal pozostało wielu użytkowników, którzy nie zabezpieczyli swoich systemów.

 

Bezpieczeństwo naszych partnerów jest dla nas bardzo ważne. Jako, że dysponujemy w naszej ofercie oprogramowaniem marki Sophos i ich flagowym produktem Intercept X, pragniemy podzielić się z Państwem BEZPŁATNĄ możliwością ochrony.

Intercept X to oprogramowanie, które w sposób proaktywny chroni przed kolejnymi odmianami złośliwego oprogramowania. Podobnie było podczas ostatniego ataku, gdzie użytkownicy Intercept X nie musieli czekać na aktualizacje i otrzymali pełną ochronę od samego początku ataku.

 

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo 30-dniową, bezpłatną wersję oprogramowania Intercept X: sophos_trial

Dzięki niej zabezpieczą się Państwo przed najbliższymi atakami, które niewątpliwie nastąpią.

Warto działać jak najszybciej. Więcej o WannaCry można przeczytać w artykule na naszym blogu: jak walczyć

dodano: 18.05.2017


 

Sophos PROMOCJA!

Zdobądź 100% rabatu na urządzenie Sophos SG lub XG Firewall! Wystarczy, że do nowego urządzenia z serii przeznaczonej dla średnich przedsiębiorstw zakupisz do 3 letnie licencje bezpieczeństwa Fullguard.

 

Zdobądź 50% rabatu na produkty do ochrony stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów! Zapoznaj się z rozwiązaniami Sophos Endpoint, Mobile i Server Protection.

 

Szczegóły w linku poniżej zapraszamy

http://sophos-promo.fen.pl/

dodano: 16.05.2017


 

Konferencja - w obliczu aktualnych zagrożeń IT

W dniu 11-go kwietnia 2017r. w siedzibie Silpol Sp. z o.o., ul. Rolna 16, 62-070 Dąbrowa k/Poznania odbyła się konferencja organizowana wspólnie z Cisco Systems Poland Sp. z o.o. oraz RRC Poland Sp. z o.o. zatytułowana: „W obliczu aktualnych zagrożeń IT. Jak się bronić z pomocą Cisco Security„. Uczestnicy zostali zapoznani ze współczesnymi zagrożeniami bezpieczeństwa IT oraz sposobami ochrony przed atakami na infrastrukturę teleinformatyczną. Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za uczestnictwo oraz aktywny udział w dyskusjach. Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia organizowane wspólnie z naszymi partnerami technologicznymi.

dodano: 14.04.2017


 

Kolejny rok wspólnie z G DATA Software

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż z początkiem marca 2017 roku przedłużyliśmy Partnerstwo z G DATA Software. Jednocześnie chcielibyśmy poinformowac, że jeden z naszych najlepszych informatyków ukończył specjalistyczne i wymagające szkolenia certyfikacyjne G DATA na poziomie Sales Associate oraz Sales Professional.

 

dodano: 14.03.2017


 

Szkolenie na temat bezpieczeństwa w sieciach IP

W dniu 1 marca 2017 nasi pracownicy brali udział w szkoleniu w zakresie "Analizy i zarządzania ruchem w sieciach IP/Usługi, aplikacje, zdarzenia". Szkolenie zorganizowała firma Bakotech Sp. z o. o. nasz partner biznesowy. Całą inicjatywę wsparła firma Watchguard (potentant na rynku UTM) oraz AlienVault (dostawca rozwiązań SIEM). Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym interesującym wydarzeniu.

 

dodano: 02.03.2017