Bezpieczeństwo IT
Strona: 9 z 18

 

Konferencja IBM: Bezpieczeństwo informatyczne - stabilność Twojego Przedsiębiorstwa

Nawiązując do jesiennej tradycji, 27 września br., w naszej siedzibie odbyła się konferencja: „Bezpieczeństwo informatyczne - stabilność Twojego przedsiębiorstwa”.


Spotkanie to było dedykowane dla osób związanych z IT Security poszukujących wydajnych oraz innowacyjnych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa.
W konferencji wzięło udział ponad 40 firm z całej Wielkopolski. Głęboko wierzymy, że uczestnikom dostarczyliśmy dużo niezapomnianych wrażeń.


Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie oraz aktywne uczestnictwo w konferencji.


Serdecznie dziękujemy firmom IBM i ARROW ECS za wsparcie finansowe i merytoryczne.


Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy do kontaktu z nami.

dodano: 02.10.2012


 

Bezpieczeństwo informatyczne - Konferencja

Bezpieczeństwo informatyczne- stabilność Twojego Przedsiębiorstwa


27 września
Początek: godz. 9:00 Dąbrowa k/Poznania
siedziba firmy Silpol sp. z o.o.
ul Rolna 16

--------------------------------------------------------------------------------

Konferencja ta jest dedykowana dla osób związanych z IT Security poszukujących wydajnych oraz innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa. Zapraszamy specjalistów pragnących zebrać jak najwięcej informacji na temat najnowszych oraz najbardziej innowacyjnych światowych trendów bezpieczeństwa IT.

Nasi prelegenci przedstawią Państwu m.in. sposoby na zabezpieczenie danych ze szczególnym uwzględnieniem wydajnych systemów przechowywania danych (macierzy dyskowych, systemów taśmowych), oprogramowania do backupu oraz archiwizacji, systemów do zabezpieczenia i monitorowania sieci.

Postaramy się również przedstawić najnowszą ofertę IBM ze szczególnym uwzględnieniem produktu IBM PureFlex oraz Storwize V7000.
Ważnym punktem konferencji będzie również wykład na temat sposobów dofinansowania projektów m.in. IT z funduszy europejskich w modelu B2B.

Ponieważ zależy nam, aby konferencja spełniła Państwa oczekiwania, nadal istnieje możliwość uzupełnienia agendy o interesującą Państwa tematykę. Propozycje prosimy przesyłać na adres konferencja.ibm@silpol.pl.

Jeżeli nie uda nam się zrealizować wszystkich Państwa pomysłów dołożymy wszelkich starań, aby uwzględnić je podczas kolejnej konferencji.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (61) 814 8980 .

 AGENDA DOSTĘPNA NA STRONIE www.ibm.silpol.pl

 

 

dodano: 24.09.2012


 

Regaty IBM - wrzesień 2012

Firma Silpol, długoletni partner IBM Polska, wzięła udział w Pierwszych Regatach o Puchar IBM.
Regaty odbyły się w dniach 14-16 września 2012 roku, a ich trasa przebiegała przez szlak Wielkich Mazurskich Jezior: Kisajno, Łabap oraz Dobskie.
Impreza dostarczyła nam wiele niezapomnianych wrażeń oraz wiele emocji związanych z rywalizacją i wspaniałymi warunkami wiatrowymi rejsu. Celem spotkania było zintegrowanie elitarnego grona Firm najbliżej związanych z IBM.
Nasza załoga zajęła 4 miejsce w kategorii MAXUS 28.
Pragniemy podziękować IBM nie tylko za zaproszenie na regaty, ale również za wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam podczas całego pobytu na Mazurach.

dodano: 19.09.2012


 

Zapytanie ofertowe dotyczące oznakowania

Zapytanie ofertowe
W związku z realizacją projektu „Stworzenie platformy klasy B2B w przedsiębiorstwie SILPOL sp. z o.o. w celu automatyzacji procesów biznesowych z partnerami” w dniu 12.09.2012 zamieściliśmy na naszej stronie zapytanie ofertowe na zakup oznakowań. Zamówienie obejmuje:

- komplet trwałych oznaczeń na zakupione w ramach projektu środki trwałe
- zamieszczenie informacji o udziale finansowym Unii Europejskiej w projekcie na stronie internetowej firmy SILPOL

- zamieszczenie informacji o udziale finansowym Unii Europejskiej w projekcie w siedzibie firmy SILPOL format A3+

- papier firmowy firmy SILPOL z informacją o udziale finansowym Unii Europejskiej w projekcie

 

Termin składania ofert upłaywa 16.09.2012 r. Kryterium wyboru oferty stanowi cena w 100%. Szczegółowe informacje w zakładce "O Firmie".

dodano: 12.09.2012


 

Zapytanie ofertowe

W związku z realizacją projektu „Stworzenie platformy klasy B2B w przedsiębiorstwie SILPOL sp. z o.o. w celu automatyzacji procesów biznesowych z partnerami” w dniu 20.08.2012 zamieściliśmy na naszej stronie zapytanie ofertowe na zakup podpisu elektronicznego Powszechnego Centrum Certyfikacji CERTUM. Zamówienie obejmuje czytnik kart kryptograficznych, kartę kryptograficzną, oprogramowanie oraz odnawialny certyfikat (3 lata). Termin składania ofert upłaywa 02.09.2012 r. Kryterium wyboru oferty stanowi cena w 100%. Szczegółowe informacje w zakładce "O Firmie".

dodano: 20.08.2012