Bezpieczeństwo IT
Strona: 7 z 18

 

IBM Power System Specialty

Miło nam Państwa poinformować, że firma Silpol Sp. z o.o. uzyskała status partnerski

 

Power Specialty IBM Partner

 

Certyfikat IBM Power System Specialty otrzymują firmy, które spełniły bardzo rygorystyczne wymagania w zakresie poszerzonych kompetencji zarówno technicznych jak i sprzedażowych w obszarze produktów Power.


Dzięki zdobytemu statusowi uzyskaliśmy nowe możliwości oferowania produktów i usług w zakresie platformy systemowej Power i przez to podwyższenie jakości obsługi naszych klientów.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce i jedyną firmą w Wielkopolsce posiadającą specjalizację IBM Power Specialty.

dodano: 04.02.2014


 

Koniec wsparcia dla systemu Windows XP oraz Microsoft Office 2003

Nasz Partner firma Microsoft 8 kwietnia 2014 roku zakończy świadczenie pomocy technicznej dla systemu Windows XP. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie będą już ukazywać się aktualizacje dla tego już 10-letniego systemu— w tym aktualizacje zabezpieczeń. W tym samym terminie zakończy się też świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Microsoft Office 2003.

 

 

Koniec wsparcia dla systemu Windows XP oraz Microsoft Office 2003

Zakończenie wsparcia dla systemu operacyjnego Windows XP niesie ze sobą pojawienie się ryzyka związanego z bezpieczeństwem i prywatnością, które może mieć ogromny wpływ na działalność Twojej firmy. Teraz migracja do nowych wersji Windows 8 i Office 365 jest bardziej przystępna cenowo. Skorzystaj z ofert specjalnych na Windows 8 i Office 365 Midsize Business – tylko do 30 listopada 2013!
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

 

Przede wszystkim pracuj bezpieczniej

 

Bez bardzo ważnych aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows XP bezpieczeństwo Twoich informacji może być w niebiezpieczeństwie. System Windows 8 Pro i Office 365 zawierają rozszerzone funkcje zabezpieczeń — wbudowaną zaporę, program antywirusowy, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu rootkit, a także zarządzanie prawami dostępu do wiadomości e-mail i załączników.

 

Używaj najnowszych wersji oprogramowania

 

Wielu producentów sprzętu i oprogramowania nie będzie już wspierać swoich produktów działających w Windows XP. Nowsze wersje aplikacji są obsługiwane w Windows 8 — na przykład Office 365 wykorzystuje możliwości nowoczesnego systemu Windows i nie będzie działać w systemie Windows XP.

 

Korzystaj z pomocy technicznej

 

Ze względu na koniec wsparcia systemu Windows XP oraz Microsoft Office pomoc techniczna dla tych produktów nie będzie już dostepna po 8 kwietnia 2014 roku. Wybierając Windows 8 oraz Office 365 możesz korzystać ze wsparcia zarówno online jak i wsparcia telefonicznego.

 

Pracuj bez zakłóceń

 

Brak pomocy technicznej dla oprogramowania, a także coraz starszy sprzęt z systemem Windows XP, mogą zwiększyć ryzyko zakłóceń pracy firmy. Przechodząc na Windows 8 Pro i Office 365 możesz uniknąć nieprzewidzianych przestojów w Twojej firmie.

dodano: 22.10.2013


 

Silpol na konferencji Microsoft Partner Strategy Conference

W dniach 2-3 października 2013 roku firma Microsoft zorganizowała prestiżową konferencję dla najbliższych Partnerów Handlowych: Microsoft Partner Strategy Conference 2013, która odbyła się w Serocku. Naturalnie nie zabrakło tam również firmy Silpol.

Nasz Partner, firma Microsoft zwróciła uwagę na narastające trendy w informatyce oraz przedstawiła nowe produkty w swojej ofercie. Mottem konferencji było: „Cloud OS – ważny krok w ewolucji IT”.

Podczas spotkania omówiono również następującą tematykę:

  • usługi i aplikacje działające w Chmurze
  • trendy rynku IT
  • urządzenia i usługi w obliczu konsumeryzacji branży informatycznej

 

 

 

 

 

dodano: 07.10.2013


 

Po konferencji o nowościach IBM

Mimo niesprzyjającej aury 26 września 2013 roku mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na konferencji "Technologie jutra- nowości w ofercie IBM".

 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za aktywne uczestnictwo w konferencji. Mamy nadzieję, że przedstawione na konferencji rozwiązania znajdą zastosowanie w Państwa firmie.

 

W przypadku pytań związanych z tematami przedstawionymi na konferencji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Dziękujemy także firmie IBM za wsparcie merytoryczne.

dodano: 01.10.2013


 

Technologie jutra- Nowości w ofercie IBM- Konferencja

Zgodnie z tradycją naszej firmy wraz z jesienią organizujemy bezpłatną konferencję informatyczną dla wielkopolskich firm.

 

Konferencja "Technologie jutra- Nowości w ofercie IBM" odbędzie 26 września 2013r. w siedzibie naszej firmy.

Podczas konferencji zostaną poruszone następujące tematy:

 

  • Zoptymalizuj infrastrukturę IT - IBM PureFlex™ System
  • Nowe funkcjonalności w macierzach dyskowych IBM Storwize®
  • „B(ring) Y(our) O(wn) D(evice)” – szansa czy zagrożenie w Twojej firmie? – TEM

 

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w zajęciach, które dla Państwa przygotowaliśmy.

 

dodano: 19.09.2013