Bezpieczeństwo IT

Aktualności

Strona: 7 z 19

 

Konferencja z IBM Power & Storage

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Silpol, która odbędzie się w dniu 26 czerwca (czwartek) 2014 roku. Głównym tematem konferencji będą serwery oraz rozwiązania macierzowe oferowane przez firmę IBM.
Zachęcamy do zapoznania się z agendą spotkania. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.konferencja2014.silpol.pl

 

dodano: 04.06.2014


 

Wakacyjna promocja Silpol

Od dnia 15.06.2014 do 30.09.2014 trwa w Silpol promocja “ Wakacyjne zakupy z Silpol’em”.

 

Biznes Partner, który kupi dowolne produkty promocyjne (z grupy IBM PowerLinux lub/oraz Storage lub/oraz xSeries) za minimum 25 tys. zł netto w ramach jednego zamówienia, otrzyma w prezencie tablet Samsung Galaxy Tab 3.

 

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są na stronie: www.konferencja2014.silpol.pl

dodano: 04.06.2014


 

Zdrowych, spokojnych Świąt!

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Sympatykom firmy życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

 

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim osobom związanym z firmą za współpracę. Mamy nadzieję, że nasze kontakty z Państwem będą układały się tak pomyslnie jak do tej pory.

dodano: 18.04.2014


 

IBM Power System Specialty

Miło nam Państwa poinformować, że firma Silpol Sp. z o.o. uzyskała status partnerski

 

Power Specialty IBM Partner

 

Certyfikat IBM Power System Specialty otrzymują firmy, które spełniły bardzo rygorystyczne wymagania w zakresie poszerzonych kompetencji zarówno technicznych jak i sprzedażowych w obszarze produktów Power.


Dzięki zdobytemu statusowi uzyskaliśmy nowe możliwości oferowania produktów i usług w zakresie platformy systemowej Power i przez to podwyższenie jakości obsługi naszych klientów.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce i jedyną firmą w Wielkopolsce posiadającą specjalizację IBM Power Specialty.

dodano: 04.02.2014


 

Koniec wsparcia dla systemu Windows XP oraz Microsoft Office 2003

Nasz Partner firma Microsoft 8 kwietnia 2014 roku zakończy świadczenie pomocy technicznej dla systemu Windows XP. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie będą już ukazywać się aktualizacje dla tego już 10-letniego systemu— w tym aktualizacje zabezpieczeń. W tym samym terminie zakończy się też świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Microsoft Office 2003.

 

 

Koniec wsparcia dla systemu Windows XP oraz Microsoft Office 2003

Zakończenie wsparcia dla systemu operacyjnego Windows XP niesie ze sobą pojawienie się ryzyka związanego z bezpieczeństwem i prywatnością, które może mieć ogromny wpływ na działalność Twojej firmy. Teraz migracja do nowych wersji Windows 8 i Office 365 jest bardziej przystępna cenowo. Skorzystaj z ofert specjalnych na Windows 8 i Office 365 Midsize Business – tylko do 30 listopada 2013!
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

 

Przede wszystkim pracuj bezpieczniej

 

Bez bardzo ważnych aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows XP bezpieczeństwo Twoich informacji może być w niebiezpieczeństwie. System Windows 8 Pro i Office 365 zawierają rozszerzone funkcje zabezpieczeń — wbudowaną zaporę, program antywirusowy, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu rootkit, a także zarządzanie prawami dostępu do wiadomości e-mail i załączników.

 

Używaj najnowszych wersji oprogramowania

 

Wielu producentów sprzętu i oprogramowania nie będzie już wspierać swoich produktów działających w Windows XP. Nowsze wersje aplikacji są obsługiwane w Windows 8 — na przykład Office 365 wykorzystuje możliwości nowoczesnego systemu Windows i nie będzie działać w systemie Windows XP.

 

Korzystaj z pomocy technicznej

 

Ze względu na koniec wsparcia systemu Windows XP oraz Microsoft Office pomoc techniczna dla tych produktów nie będzie już dostepna po 8 kwietnia 2014 roku. Wybierając Windows 8 oraz Office 365 możesz korzystać ze wsparcia zarówno online jak i wsparcia telefonicznego.

 

Pracuj bez zakłóceń

 

Brak pomocy technicznej dla oprogramowania, a także coraz starszy sprzęt z systemem Windows XP, mogą zwiększyć ryzyko zakłóceń pracy firmy. Przechodząc na Windows 8 Pro i Office 365 możesz uniknąć nieprzewidzianych przestojów w Twojej firmie.

dodano: 22.10.2013