Bezpieczeństwo IT
Strona: 5 z 19

 

Konferencja „Zabezpiecz swoją firmę przed utratą danych informatycznych”

Konferencja „Zabezpiecz swoją firmę przed utratą danych informatycznych”


10 grudnia 2015 roku w siedzibie firmy Silpol odbyła się konferencja informatyczna „Zabezpiecz swoją firmę przed utratą danych informatycznych”


Tematy poruszane na spotkaniu to przede wszystkim:
 • Przegląd najnowszej oferty serwerów HPE
 • Najnowsze macierze HPE 3 Par seria 8000
 • Oprogramowanie do backupu Veritas Netbackup 7.7
 • System kopii zapasowych HPE StoreOnce
 • Integracja HPE StoreOnce z Vertitas Netbackup 7.7


   


  Wszystkim przybyłym uczestnikom pragniemy podziękować za aktywny udział w konferencji. Mamy nadzieję, że przedstawione na konferencji rozwiązania znajdą zastosowanie w Państwa firmie.

  dodano: 13.12.2015


 •  

  Cisco Select Certified Partner

  Z przyjemnością informujemy Państwa, iż z początkiem listopada 2015 roku przedłużyliśmy status Cisco Select Certified Partner

   

  dodano: 10.11.2015


   

  Certyfikacja IBM Power8 System

  Z przyjemnością informujemy Państwa o zdaniu wymaganych przez firmę IBM egzaminów sprzedażowych i technicznych i tym samym  przedłużeniu przez firmę Silpol certyfikacji na system IBM Power8 System.

  dodano: 08.05.2015


   

  Konferencja Prosta droga do bezpiecznego i lepszego IT

  Wielką przyjemnością było gościć wszystkich uczestników konferencji „Prosta droga do bezpiecznego i lepszego IT” w naszej siedzibie dnia 7 maja b.r. Dziękujemy Państwu za udział w konferencji a firmie IBM za wsparcie w przygotowaniu tego wydarzenia. Wyrażamy nadzieję, że informacje które Państwo zdobyliście podczas spotkania okażą się przydatne w przyszłości i zachęcą do korzystania z oferty IBM oraz firmy Silpol.

  dodano: 08.05.2015


   

  Zapraszamy na konferencję dotyczącą bezpieczeństwa IT która odbędzie się dnia 7 maja 2015

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję pod tytułem "Prosta droga do bezpiecznego i lepszego IT". Odbędzie się ona dnia 7 maja (czwartek) 2015 roku. Współorganizatorem konferencji jest firma IBM.

  dodano: 03.04.2015