Bezpieczeństwo IT

Aktualności

Strona: 1 z 19

 

Konferencja IBM - nowa odsłona macierzy

17 czerwca 2019 w hotelu "Vivaldi" w Poznaniu odbyła się konferencja informatyczna: „W obliczu aktualnych zagrożeń i rosnących wymagań środowisk IT”. Współorganizatorem była firma IBM oraz dystrybutorzy: Ingram Micro oraz Fen. Tematy, które były m.in. poruszone na konferencji: - IBM Spectrum Protect Plus - sztuczna inteligencja w służbie IT - prezentacja rozwiązania PowerAI - odsłona nowej serii macierzy IBM Storwize V5000 - live DEMO macierze V5k/V7k i spectrum Protect Plus - finansowanie inwestycji dzięki IBM Global Financing. Konferencja ta była dedykowana dla managerów poszukujących wydajnych oraz innowacyjnych rozwiązań serwerowo-macierzowych. Serdecznie dziękujemy za czas, który poświęciliście Państwo na udział w naszym spotkaniu. Mamy nadzieję, że był to dla Państwa wartościowy oraz inspirujący dzień.

dodano: 04.06.2019


 

Partnerstwo Nakivo Gold

Miło nam donieść, że firma Silpol Sp. z o. o. uzyskała partnerstwo o najwyższym statusie Nakivo Gold.

dodano: 12.02.2019


 

Kompetencje w zakresie platformy Power System

Miło nam poinformować, że firma Silpol Sp. z o. o. potwierdziła swoje kompetencje i wiedzę w zakresie platformy systemowej IBM Power System poprzez zdanie certyfikatów:

Test C9010-260: IBM Power Systems with POWER8 Sales Skills V2
Test C9010-262: IBM Power Systems with POWER8 Enterprise Technical Sales Skills V2

dodano: 12.02.2019


 

Szkolenie „Powrót do Szkoły QNAP”

W ostatnich tygodniach nasi pracownicy Działu Handlowego: Grzegorz Filipiak, Andrzej Skomra oraz Marek Burzyński brali udział w szkoleniach organizowanych przez Qnapa na temat swoich rozwiązań. Cykl szkoleń organizowany był pod wspólną nazwą „Powrót do Szkoły QNAP”. Bardzo dziękujęmy autoryzowanemu trenerowi Łukaszowi Milic za wkład i organizację tego przedsięwzięcia. Wiedza zdobyta podczas szkolenia bardzo nam się przyda w rozmowach z klientami przy doborze rozwiązań firmy Qnap.

dodano: 20.11.2017


 

Sophos XG Firewall – Certified Engineer

Miło nam donieść iż w dniach od 8 do 11 listopada b.r. nasi pracownicy z działu technicznego Piotr Kościański oraz Piotr Maćkowiak brali udział w certyfikowanym szkoleniu w zakresie Sophos XG Firewall – Certified Engineer.

 

Kurs dedykowany był dla specjalistów i inżynierów, którzy zajmować  się mają demonstrowaniem i testowym wdrażaniem rozwiązania Sophos XG Firewall.
Szkolenie techniczne skupiło się na rozwiązaniu do ochrony sieci, prezentujące jego główne cechy techniczne, możliwości konfiguracyjne jak i wyróżniki na tle konkurencji. Zdobyta podczas kursu wiedza pozwala na przygotowanie wstępnego projektu, prezentację działającego rozwiązania jak i wykonanie prostego wdrożenia u klienta. Kursy miały charakteru warsztatu. Na koniec odbył się egzamin potwierdzający zdobytą wiedzę.

dodano: 14.11.2017